Parametry produktu:

TORBY PAPIEROWE / TORBY Z NADRUKIEM

TORBY PAPIEROWE Z NADRUKIEM

    W naszej ofercie znajdziesz TORBY w wariancie EKO, wykonane z papieru KRAFT, z uchwytem papierowym lub bez. Dostępne są uchwyty papierowe płaskie oraz skręcane. Z uwagi na ogromne zainteresowanie produkujemy również TORBY LAMINOWANE folią. Do uszlachetnień używamy folii błyszczącej, matowej oraz soft touch. Dodatk...

TORBY PAPIEROWE Z NADRUKIEM

    W naszej ofercie znajdziesz TORBY w wariancie EKO, wykonane z papieru KRAFT, z uchwytem papierowym lub bez. Dostępne są uchwyty papierowe płaskie oraz skręcane. Z uwagi na ogromne zainteresowanie produkujemy również TORBY LAMINOWANE folią. Do uszlachetnień używamy folii błyszczącej, matowej oraz soft touch. Dodatkowo możemy nałożyć wybiórczy lakier UV, który w połączeniu z folią nadaje torbie niepowtarzalnego wyglądu. Wszystkie TORBY Z NADRUKIEM wykonują doświadczeni pracownicy na najbardziej uznanych maszynach w branży poligraficznej. Dostosowujemy technologie do nakładu oraz ilości kolorów aby zaproponować jak najniższą cenę zachowując najwyższą jakość nadruku oraz klejenia toreb.

EKOLOGIA CZY PRESTIŻ W KAŻDYM CALU? WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE!

     Niezależnie od tego czy potrzebujesz produktu ekologicznego czy przykuwającego uwagę każdego przechodnia masz pewność, że u nas dostaniesz to czego chcesz. Dodatkowo zamówisz u nas najwyższej jakości ULOTKI, WIZYTÓWKI, FOLDERY, KATALOGI, PLAKATYPAPIERY FIRMOWEwiele innych produktów niezbędnych dla rozwoju twojej firmy.

     Torby papierowe to ekologia w czystej postaci oraz reklama Twojej firmy w ciągłym ruchu przez bardzo długi czas, ponieważ nasze produkty wykonujemy z papierów najlepszej jakości. Jest to świetna alternatywa dla toreb foliowych.

     Nasza oferta kierowana jest dla klientów z całej Polski, w tym: WARSZAWA, KRAKÓW, GDYNIA, GDAŃSK, SZCZECIN,  KATOWICE, LUBLIN, POZNAŃ, WROCŁAW.

NADRUKI NA EKO TORBACH OD 10 GROSZY NETTO ZA KOLOR - NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU!!!

Wkrótce nadruki zdjęć, obrazków i wszystkiego w kolorystyce CMYK na torbach EKO, kopertach. Gwarancja zadowolenia z każdego złożonego zamówienia. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Więcej

TORBY PAPIEROWE / TORBY Z NADRUKIEM 

Podkategorie

  • Torby laminowane

    wybierz format torby

  • Torby kraft EKO

    Produkt w budowie. Skontaktuj się z nami aby poznać najlepszą ofertę na rynku.

    NADRUKI OD 10 GROSZY NETTO ZA KOLOR - ABSOLUTNY HIT!!!